wtorek, 28 maja 2013

Jak obiecywałam, nastąpiła właśnie ta chwila, w której publikuję całe to niereprezentacyjne "jeszcze gorzej". W kwestii wyjaśnień wstępnych, stworzyłam sobie pare sztuk miniaturowych papierosów i chciałam tylko zrobić jedno zdjęcie w ramach uwiecznienia tego czynu, a wyszło jak widać poniżej. Usprawiedliwiając albo pogrążając się jeszcze bardziej dodam, że takich full wypas papierosów, tytoń i filtr nawet mają. Nie, nie wiem po jaką cholerę. Zapałki zdobyte przypadkiem w krakowskim sklepie z wszelkim pamiątkowym kiczem, z drugiej strony pudełka mają kościół Mariacki ;)
A w ramach wyjaśnień wstępnych w formie fabularnej muszę dodać, iż próby powstrzymania tak niepoprawnych ideowo zdjęć również były.

-Heeeeeej, czekaj, czekaj, gdzie z tymi zapałkami, no gdzieeeeee?!


-Ty, duży, ja do ciebie mówie, odwróć się tu natychmiast, co ty wyczyniasz?!


-Czy ty sobie zakuta pało nie zdajesz sprawy co ty robisz?! Ciul z tobą, ale trujesz nasze małe plastikowe płucka, spójrz na dziewczyny jak lamentują! Pssst, Barbie, cholero jedna, lamentuj a nie maślane oczy robisz... Co to ja.. Aaaa, tak! Nie machaj mi tym świństwem przed nosem, pomyśl o swoich fanach których w tym momencie tracisz, pomyśl o oglądających te zdjęcia nieletnich których namawiasz do złego, pomyśl o tym, że z każdym wypalonym papierosem gdzieś na świecie umiera mały puchaty króliczek.. chociaż ciebie bezduszny dupku to chyba nie rusza.. to pomyśl w końcu o mnie i tym że krzycze ci do ucha, a jak to odłożysz to momentalnie przestane!


-AAAAAAAAAAAŁ!


Także, przepraszam Marcinie, nic to nie dało i jestem zmuszona wrzucić resztę zdjęć :)


9 komentarzy:

 1. <3 nic więcej nie powiem. Szkoda, że dymku brak ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przydałby się, ale niestety, aż takim photoshopowym masterem nie jestem.. xD

   Usuń
 2. Niech pali do woli, a jego plastikowe płuca przesiąkają dymem! Ave seksowny Cyryl z papierosem!
  Niesamowite zdjęcia! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. A może Cyryl przeżywa przyjazd konkurenta do serca Borze?...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wydaje się nawet myśleć o czymś tak absurdalnym jak utrata swojej pozycji, no ale kto go tam wie...

   Usuń
 4. No raz przymknę oko... 6 zdjęcie od dołu jest najbardziej klimatyczne ze wszystkich, jest w nim coś takiego "seksualnie niebezpiecznego" :)... na zasadzie: "Nie chcę ale bierz mnie" Świetne!

  Ps. A tak zupełnie z innej beczki... jakiej orientacji jest Cyryl? O ile w ogóle można o to zapytać lalka!? Jego oko zerka w kierunku pięknych pań czy bardziej ślicznych chłopców... czy może ma zeza i patrzy na co popadnie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie jest w stanie ukryć, jak bardzo go panie nie obchodzą ;)

   Usuń
 5. o borze jaki on jest cudowny... brak mi slow
  lalek idealny normalnie x_x

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, ja patrząc na Twoich panów mam to samo.. ;)

   Usuń