piątek, 24 maja 2013

Puk puk, dzień dobry :)
Właśnie sobie przywędrowałam na blogspota stąd http://borze.pinger.pl/ . Łudzę się, że może przeniesienie się tu zmusi/zachęci mnie do intensywniejszej i bardziej ogarniętej pisaniny i zdjęć. Bez przesady, wiadomo, natury ludzkiej, a co dopiero mojej się nie zmieni, niepukładaną i leniwą się w tym przypadku jest, a nie tylko bywa. Obecny adres jest wynikiem desperacji po wpisywaniu w tą rubryczkę wszelkich możliwych odmian borzów i omójborzów i borzewiecojeszcze, więc jest jak jest, przynajmniej w miarę ekspresyjnie i z głębi serca. Póki co zorganizowałam podstrony i stronę wizualną, trafiłam na barierę dla mojej tępoty w postaci opcji obserwowanych blogów i już się jakoś zwyczajnie więcej nie chce. Zwijamy więc zdjęciowy majdan, naciągamy stare swetry i wracamy na parapet żeby zupełnie niczego tam nie dokonać.

(oj niereprezentacyjnie tu zaczynamy, bardzo niereprezentacyjnie... ale będzie jeszcze gorzej, obiecuję ^^)

12 komentarzy:

 1. Powodzenia :)

  + dodaj sobie rubryke obserwatorzy, chetnie dolacze ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie uparcie walczę z tymi obserwowanymi, nie wiem na ile mi to wyszło i czy już jest tam co trzeba, czy nadal nie...

   Usuń
 2. Witaj! Zaraz Cię dodam do obserwowanych! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O! Borze na blogspocie! Jak fajnie :) Cyryla wyjściowego, czy nie można oglądać zawsze, a z tym papierosem wygląda niesamowicie seksownie!

  OdpowiedzUsuń
 4. I'm lovin it!!!!!! Zajebiście że jesteś tu!! :D:D:D:D:D:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się, że jesteś na blogspocie bo przynajmniej będę wiedział co u ciebie się dzieje bo mnie komputer zawiadomi ;) a Cyryl jak zawsze seksowny jak jasna cholera ... ale na następnym spotkaniu mu wyperswaduję palenie... mamy XXI wiek!!! KTO TERAZ JESZCZE PALI??? Niezdrowe, nieeleganckie i bardzo niemodne!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niezdrowe owszem, czy nieeleganckie to bym się kłóciła (do zdania Kate mi jednak bliżej ^^) a modne czy niemodne, no cóż... Porozmawiacie sobie o tym przy następnej okazji ;)

   Usuń
 6. Ooo, na blogspocie od razu lepiej ;)
  Zaobserwowana i dodana. Pingerowy adres usuwać z paska?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie zamierzam się tam z powrotem przenosić :)

   Usuń
 7. Borze, pocieszę Cię - wiele osób w ogóle nie czyta zbitki tekstu we wpisach, więc nie jest źle, hehe ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. No, słuszna decyzja! Teraz czeka Cię permanentna inwigilacja:))
  A Cyryl w luzackiej wersji - boski!!!

  OdpowiedzUsuń